Tüm İçeriklerimiz


Botox

Botox

Botox; günümüzde oldukça yoğun yer eden, ancak sürekli duymamıza rağmen tam anlamı ile ne ifade ettiğini bilmediğimiz bir uygulamadır. Hatta çoğu zaman medya üzerinden görebildigimiz yanlış uygulamalar sonucunda oluşan mimiklerin yok olduğu görüntüler nedeniyle ön yargıyla yaklaştığımız estetik işlemlerdir. Ayrıntılı bir şekilde açıklayacak olursak; colostridium botolinum adı verilen bir bakterinin katkılarıyla oluşturulan bir nörotoksinin, özel iğneler ile gerekli görülen alana enjekte edilmesi
Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Lazer teknolojisinin hayatımızda oldukça yer etmesiyle birlikte, özellikle epilasyon konusunda çok büyük ilerleme kaydedildi. Günümüzde sadece bayanların değil, erkekkerin de çok fazla ilgisini çeken lazer epilasyon; her geçen gün kullanıcılara mutluluk verecek bir yenilikle karşımıza çıkmaktadır. İlk dönemler lazer epilasyon yaptırmak adına, maddiyatın dışında bir çok farklı aşama da gerekmekte idi, çünkü lazer epilasyon dileyen herkese uygulanabilecek bir teknoloji değildi maalesef.
İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon

Günlük duşunuzu alıp, deodorantınızı kullanıp mis gibi olmak en güzel bakım size göre o halde, hele birde kıl sorununuza kökten çözüm bulduysanız eğer; degmeyin keyfinize. Son dönemlerde estetikten ziyade resmen bir sağlık sektörü haline gelen epilasyon merkezleri, teknolojinin tüm trend nimetlerini de alana yansıtmaktadırlar. Lazer ve iğneli epilasyon olarak, her iki şekilde de kıl köklerinizden kalıcı olarak kurtulabiliyorsunuz. Tercihiniz iğneli epilasyondan yana ise eğer; artı ve ...
Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Kadınların makyaja ayıracağı kısacık dakikaların bile önemi çok fazladır. Bu yüzden de son dönemlerde kalıcı makyaj konusu cok fazla rağbet görmektedir. Aslında itiraf etmek gereklidir ki; hepsinden önemlisi her an her saniye bakımlı olabilme arzusudur belkide. Biz kadınlar için bu ayrıntı oldukça önemlidir. Kim istemez ki, yataktan kalktığı andan itibaren hayatına ışıltı katan küçük dokunuşlarla birlikte uyanmayı!
LPG Vucut Sıkılaştırma

LPG Vucut Sıkılaştırma

Cilt yapısında bulunan elastin ve kolojenlerin aktivitelerini arttırarak, bölgesel zayıflama amaçlanmıştır. Bu mantıkla zayıflama adına çeşitli cihazlar bulunsa da, en gelişmiş olanı merkezimizde bulunan Cellu M6 modelidir.
Saç Simülasyonu

Saç Simülasyonu

Çeşitli sebepler ile saç dökülmesi yaşayan kişilerde, alternatif olarak saç görüntüsü oluşturma amacıyla saç simülasyonu sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Saç simülasyonunun yanı sıra; saç dövmesi veya pigmentasyonu olarakta adlandırılmaktadır. Cerrahi bir işlem olmayan bu yöntem, kullanıcılarına 2 3 sene boyunca, huzurlu bir süreç geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Özellikle cerrahi işlem olmadığı konusunda danışanların akıllarında soru işareti kalmaktadır, ancak bu konud
Dolgu Uygulamaları

Dolgu Uygulamaları

Dudaklarınıza hacim kazandırma, dudak kenarlarınızda bulunan derin çizgilerin tedavi edilmesinde, yüzünüzde zamanla oluşan hacimli ve derin kırışıklıkların hafifletilmesinde, yüzünüzde yer alan bazı çöküntü oluşturan alanların doldurulması ve hacim kazandırılmasında, ellerinizde oluşan çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde, hatta sadece yaş ile ilgili olmayan çeşitli yara vs izlerinde de oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır.
Altın İğne Tedavisi

Altın İğne Tedavisi

Cildin sağlıklı ve genç görünmesi adına uygulanan lazer seanslarında, son yıllarda fraksiyonel radyo frekans dalgaları yani altın iğne teknolojisi ile oldukça başarılı sonuçlara imza atılmaktadır. Cilt yüzeyinde herhangi bir işlem yapılmadan doğrudan cilt altına etki ederek uygulanan Altın iğne seansları sayesinde, cildin eski sağlıklı ve genç görüntüsünü yeniden kazanması amaçlanmaktadır. Cilt altına yapılan bu işlem sayesinde, cilt yüzeyindeki birçok sorunla mücadele edilebilmektedir.
Anti - Aging ile ilerleyen yaşınıza meydan okuyun

Anti - Aging ile ilerleyen yaşınıza meydan okuyun

Anti-aging işlemlerinde öncelikli olarak hedef; cilt dokusunu yenilemek, bağ doku ile ilgili hasarları gjdermek, hormonal dengesizlikleri cinsel kimliğinize uygun olarak dengelemek, ilerleyen yaş sonucu ortaya çıkabilecek her türlü saglık sorununa erken tanı ile müdahale edebilmektir. Yaşlanma sonucu ortaya çıkabilecek güç kaybı ve denge sorunları konusunda özellikle çok büyük avantaj sağlayan Anti-aging uygulamaları, günümüzde dünya genelinde birçok hekim tarafından koruyucu tedavi adı altında
HydraFacial Teknolojisi

HydraFacial Teknolojisi

Hydrafacial uygulamaları ile birçok cilt tipinde, farklı sorunların tedavisinde tek bir işlem ile oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu nedenle de, oldukça pratik, acısız ve konforlu bir yöntemdir. Vakumlama yöntemi ile işlem yapılmaktadır. Bir makyaj fırçası ile teninize küçük dokunuşlarda bulunduğunuzu hayal edin, hydrafacial yönteminin teninizde bırakacağı histe aynıdır. Seansın uzunluğu, kişisel etmenlere bağlı olarak değişkenlik gösterse de, aşağı yukarı 20 dakikalık işlemlerdir.
Dermapen Uygulamaları

Dermapen Uygulamaları

Cildin en üst tabakasında yer alan epidermise herhangi bir zarar vermeden, cildi en derin noktasından uyararak tedavi amaçlı kullanılan bir yöntemdir. Birkaç saatinizi ayırarak, sosyal hayatınıza ara vermeden, gün içerisinde uygulama imkanı sunulan dermapen seansı sonrası etkileri hemen hissedebilmek mümkün. Cilt sıkılaştırma işlemlerinin yanı sıra, yüzde bulunan ince mimik çizgileri ve genişlemiş gözeneklerin görünümünü düzleştirme adına da dermapen seansları uygulanabilir.
Aslı Tarcan Güzellik Merkezi

Aslı Tarcan Güzellik Merkezi

Aslı Tarcan Güzellik Merkezi olarak biz; her ortamda her daim göz kamaştıran olmanız için yanınızdayız. Sektörde edindiğimiz misyon ve vizyonumuzla, sadece anı kurtarmak adına değil, yaptığımız her işin sizin hayatınızda ki önemini hissederek uygulama yapmaktayız.
Profesyonel Cilt Bakımı

Profesyonel Cilt Bakımı

Ömrünüzden geçen her yıl küçük veya büyük birçok iz bırakır hayatımızda. Bu izlerin en belirginleri şüphesiz ki, cildimiz üzerinde kalır. Bazı kişiler doğuştan şanslı olarak dünyaya gelselerde, maalesef ki herkes genetik faktörler konusunda aynı etkiye sahip olamıyor. Yaşlılık veya farklı bir çok neden cilt üzerinde de en çok yüz bolgesinde kendini belli eder.
Ameliyatsız Estetik Uygulamalar

Ameliyatsız Estetik Uygulamalar

Ameliyatsız uygulamalara örnek botox, alında paralel çizgilerin ve göz kenarında kazayağı adı verilen yelpaze şeklindeki çizgilerin düzleşmesini sağlayan bir yöntemdir. Botulunium Toksin A yüz bölgesinde uygun kaslara enjeksiyon şeklinde uygulanır. Kasların hareketini bloke ederek kas hareketine bağlı oluşan çizgilerde düzleşme buna bağlı bakışlarda canlanma etkisi yaratır. Alın kaslarının bir kısmının çalışmamasına bağlı olarak ta kaşların kalkma etkisi gözlenir.
Ameliyatlı Estetik Uygulamalar

Ameliyatlı Estetik Uygulamalar

Ameliyatlı estetik uygulamalara örnek rinoplasti, burun dış görünümünü değiştiren aynı zamanda nefes alma zorluğunu tedavi eden bir ameliyattır. Bu ameliyatta burun üzerindeki çıkıntılı bölge (hump) alınabilir, burun ucu şekillendirilebilir, burun deliklerine yönelik müdahalede bulunulabilir. Burun içindeki eğriliklere ve et büyümelerine bağlı oluşan burun tıkanıklıkları da bu ameliyat sayesinde tedavi edilebilir.
Protez Tırnak

Protez Tırnak

Güzellik ve bakım sektörlerinin giderek gelişmesiyle ortaya çıkan yeniliklerden biri de protez tırnaktır. Protez tırnak kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümü kazandıran bir yöntemdir. Takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha kolay uygulanan bir yöntemdir ve daha doğal bir görünüm sağlar. Hatta kişinin kendi tırnakları gibi görünür.
Endermolift

Endermolift

Tıpkı kas gibi bağ dokusunun da çalıştırılmaya ve egzersiz ihtiyacı vardır. İnsanlar hayatları boyunca kendilerini en fazla 50-100 kez yenileyebilen belirli sayıda fibroblast hücrelerinin üretim kapasitelerinin artması için uyarılmaya ihtiyacı vardır. Endermolift mekanik uygulamalarla fibrolastları aktive ederek cildin gençleşmesini sağlar.
Radyo Frekans İle Bölgesel Zayıflama

Radyo Frekans İle Bölgesel Zayıflama

Radyo frekans tekniği ile zayıflama yöntemini tercih edenlerin aklına gelen önemli bir soruda, bu işlemin hangi bölgelerde uygulandığı ile ilgili olmaktadır. Radyo frekans uygulamaları, vücudunuzda ihtiyacınız olan her bölgede uygulanabilir. Bu yöntemi cazip kılan yönlerinden biriside budur. Şimdiye kadar karşılaşılan herhangi bir yan etkisi yoktur. Bunun yanı sıra, ağrı eşiğiniz düşük bile olsa, seanslar sırasında herhangi bir ağrı, acı vs durumu söz konusu olmayacaktır.
Dermaroller

Dermaroller

Dermaroller; cilt üzerinde minik kanallar açılarak, herhangi bir amaçla yapılan hertürlü bakımın etkisini arttırmaya yarayan bir mekanizmadır. Mekanizma üzerinde bulunan iğnecikler sayesinde, uygulama yapılan bölgeye kanallar açılarak, cilt yüzeyinde yapılan bakım vs amaçlı içeriklerin cilt altına daha kaliteli bir şekilde nüfuz etmesi sağlanır. En genel anlamı ile cildin uyarılması amacıyla kullanılan dermorellerde, uygulama yapılacak bölgeye göre iğne seçimi yapılabilmektedir.
İpek Kirpik Uygulaması

İpek Kirpik Uygulaması

İpek kirpik uygulaması sonrasında, bakışlarınızın 90 gün boyunca aynı etki ile devam etmesini istiyorsanız, o halde dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Özellikle periyodik aylık bakımlarınız asla ihmal etmemeniz gereken bir noktadır. Bunun yanı sıra, gözünüzü elle sert bir şekilde ovuşturmamak vs de önemlidir. İpek kirpik uygulaması, hayat akışınız içerisinde sizi zorlayacak ayrıntılara sahip değildir. Yani seans sonrasında yüzünüzü yıkamanız, banyo yapmanız, göz makyajı yapma
Somon DNA

Somon DNA

Somon DNA, teknolojinin cildimize en büyük hediyesidir aslında. Özellikle güneşin cildinizde yarattığı olumsuz etkiyi minimize ederek, çevresel ve genetik birçok faktörünün teninizde bıraktığı izleri yok etmek adına uygulanan oldukça kapsamlı bir anti - aging yöntemidir. Bu yöntemin en büyük etkisi, özellikle ilerleyen yaş ile birlikte cilt içeriğinde kaybedilen nemin, cilde hızlı bir şekilde kazandırılmasıdır.
Bölgesel Lipoliz

Bölgesel Lipoliz

Bölgesel zayıflama konusunda yeni bir devrim olan bölgesel lipoliz ile artık bölgesel yağlanma stresi yaşamaktan kurtulacaksınız. Lipoliz; soyadan elde edilen bir etken madde ile oluşturulan ilacın, yağ fazlalığı bulunan bölgeye enjekte edilerek, o bölgede aktivasyon başlatma işlemidir. Bu sayede enjekte edilen bölgede bulunan aktif yağ kütlelerinin parçalanması kolaylaşacaktır. Enjekte edilen ilaçlarda bulunan etken maddenin soyadan elde edildiğine değinmiştik az önce, bu etken madde insan v
Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı estetiği ile yüzde ışıltı, cilt canlandırma, elastikiyet ve nem kazandırma son zamanlarda oldukça yoğun talep gören uygulamalardan biridir. Yer çekimi ve ilerleyen yaşın birleşimi ile, yüz üzerinde ince çizgiler oluşmaktadır. Bazen yoğun mimik kullanan kişilerde, henüz çok erken yaşlar olmasına rağmen yine de bu çizgilere rastlamak mümkündür.
Karbon Peeling

Karbon Peeling

Karbon peeling cilt üzerinde oluşan lekelerin giderilmesi, gözeneklerin sıkılaştırılması aynı zamanda cildin aydınlık bir görünüme sahip olması adına uygulanan kısmen bir tedavi şeklidir. Tüm bu işlevlerin yanı sıra, açık renkli ince kılların yok edilmesinde de tavsiye gören bir cilt bakım uygulamasıdır. Lazer ile uygulanan bu işlem, cilt yenileme ve leke tedavilerinde oldukça yüksek başarı oranlarına sahiptir.
Kırışıklık Tedavisi

Kırışıklık Tedavisi

Ciltte meydana gelen kırışıklıkları gidermek adına üç farklı amaç güdülerek tedavi uygulanmaktadır. Bu noktada kişilerde kırışıklıklar dolgu ile doldurulmakta, kırışıklığı oluşturan mimikleri azaltılmakta ve kollojen takviyesi yapılarak doku onarımı hızlandırılmaktadır. Bu durumların meydana getirilerek kırışıklık giderme yöntemi uygulandığında kişilerin bu sorunları da giderilerek kişiler istedikleri gibi güzel ciltlere son derecede iyi bir şekilde sahip olabilmektedirler. Bu yöntemler ciltleri
Microblading Kıl Tekniği

Microblading Kıl Tekniği

Microblading kıl tekniği nedir nasıl uygulanır? kaşlar yüze en çok anlam katan ve yüz şeklinde en çok etkisi olan durumlardan bir tanesidir. Bu sebepten dolayı da hemen hemen herkes kaşlarının son derecede düzgün ve güzel görünmesini istemektedirler. Bazı kişilerde kaşlar doğal halde gergin ve gür olmamaktadır. Bu noktada şekilli ve son derecede de düzgün kaşlara sahip olmak isteyen kişiler kaş yapımı yani kalıcı makyajla microblading kıl tekniği ile istedikleri görünümde olan kaşlara sahip ol
Istanbul un En Güzel Solaryum Mekanı

Istanbul un En Güzel Solaryum Mekanı

Solaryum fiyatları ve uygulamaları anlamında sizleri aydınlatmak açısından bronz ten rengi yazın elbette ki vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bazı kişiler bu ten rengine sahip olmak istemedikleri için güneş kremi kullanma gereksinimi duysalar bile birçok kişi de özellikle bronz ten rengine sahip olmak adına solaryum tercih etmektedirler.
Bakırköy Cilt Bakımı Merkezi Tercihiniz

Bakırköy Cilt Bakımı Merkezi Tercihiniz

Kadın veya erkek hayatımızı en sağlıklı şekilde devam ettirebilmek adına oldukça ciddi çaba sarfederiz. Her anlamda kontrollerimizi ve bu kontrollerin gerektirdiği tedavi yöntemlerini zaman kaybetmeden uygulamaya sokarız. Ancak söz konusu cildimiz olduğunda genelde bu uygulamalar biraz ihmal edilir yada sekteye uğrar. Aslında cildimiz vücut ve ruh sağlığımızın dışa yansımasıdır. Bizler ne kadar sağlıklı olursak cildimizde ki ışıltıda o kadar net olmaktadır.
Gelinler İçin Düğün Öncesi Bakım

Gelinler İçin Düğün Öncesi Bakım

Yaz mevsimi geldiyse düğün sezonuda açılmış demektir o halde. Bir kadının hayatındaki en özel anlar nedir diye sorsam, geçmişe doğru çıkılan yolculukta mutlaka düğün gününüze takılıp kalırsınız sanırım. Tüm gözlerin üzerinize çevrildiği bu en özel gününüzde, kusursuz bir görünüm ile baş döndürmek her genç kızın hayalidir elbette.
Kadınlarda Saç Dolgusu

Kadınlarda Saç Dolgusu

Kadınlar arasında saç dolgusu uygulamasının bu kadar popüler olmasının temelinde bu uygulamanın kolay ve pratik bir şekilde uygulanıyor olması yatsada, aslında bir diğer önemli faktör de kadın ve erkek arasında oluşan uygulama farkıdır. Kadınlarda saç dökülmesi sorunu, erkeklerin aksine tek bir bölgede yaşanan genişlik şeklinde olmamaktadır. Daha çok seyrelme şeklinde yaşanan bu sorunlara ilk etapta saç ekimi operasyonları ile müdahale etme zorunluluğu yoktur.
Bitkisel Peeling Uygulaması Nedir

Bitkisel Peeling Uygulaması Nedir

Peeling uygulamaları, cildin üst katmanında bulunan ölü hücre içerikli tabakanın soyulması işlemidir. Birçok çeşidi olduğu gibi, bitkisel içerikli uygulamalarda oldukça revaçtadır. Tamamen bitkisel özlerden oluşturulan peeling malzemesinin cilde uygulanarak üst katmanının soyulmasına ve dolayısı ile daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşulmasına yardımcıdır.
Ameliyatsız Göz Estetiği

Ameliyatsız Göz Estetiği

Göz çevresinde oluşan bir çok sorun kadın veya erkek, cinsiyet farketmeksizin çoğu kişinin yaşadığım sorunlardandır. Gözaltı torbaları, morlukları ve göz çevresi kırışıklıkları bu sorunlardan bazılarıdır.
Özellikle çağımızın ihtiyaçlarındam olan teknolojik ürünler; telefon ve bilgisayarlar ile yoğun bir kullanım gerçekleştirmek ne yazık ki, bu sorunları daha da arttırmaktadır. Hatta artan bu sorunlar, sanıldığı gibi ileriki yaşlarda değil, henüz 30 lu yaşların başlarındayken ortaya çıkmakt
Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling

Çünkü bu sorunların telafisi adına geliştirilmiş olan kimyasal peeling uygulamaları oldukça başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Cildinizin canlılığını yeniden kazandırmak, genç ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak adına çeşitli solüsyonların uygulanmasına Kimyasal Peeling adı verilir.
Yüz Germe Estetiği Operasyonu

Yüz Germe Estetiği Operasyonu

Yüz kaslarımız hayat boyu hareket halindedir. Bu kadar hareket halinde olmak bir süre sonra yüz kaslarınızda yorgunluk oluşturur. Tek sebep yorgunlukta değildir aslında. Güneş, yer çekimi, günlük stres gibi bir çok erken birleşerek Yüz Germe Estetiği Operasyonlarına olan ihtiyacı arttırır.
 Cilt Sağlığında İç ve Dış Etkenler

Cilt Sağlığında İç ve Dış Etkenler

Cilt yaşı kişinin biyolojik yaşından ayrı bir yönelim gösterir. Kişinin cilt yaşı, kendi genetik şifresi ile birlikte değerlendirilmelidir. Bu kapsamda bazı kişiler oldukça şanslı bir konumda yer almaktadırlar. Çünkü ciltleri için özel bir bakıma ihtiyaç duymazlar. Ancak bunun yanı sıra, bazı danışanlar da her daim öncelikli olarak ciltlerini düşünmek durumundadırlar.
Diyabet Rahatsızlığı ve Cilt Bakımı

Diyabet Rahatsızlığı ve Cilt Bakımı

Diyabet rahatsızlığında cilt bakımı, ayrıca dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Çünkü diyabet sorunu yani toplumda şeker hastalığı olarak bilinen bu rahatsızlığa sahip kişiler, normal şahıslara göre çok daha hassas bir cilde sahiptirler.
Bu nedenle de oldukça kolay bir şekilde yaralanabilir ve bunun sonucunda da beklenmedik bir hızla enfeksiyon kapabilmektedirler. Üstelik bu hızlı enfeksiyon yayılmasının aksine iyileşme süreci de bir o kadar yavaş ilerlemektedir. İşte di
Saç Ekimi Öncesi Doktorunuza Sormanız Gerekenler

Saç Ekimi Öncesi Doktorunuza Sormanız Gerekenler

Saç ekim operasyonuna karar verme sürecinde attığınız her adım, aslında sizin operasyon sonrasında atacağınız kahkahalara doğru ilerlemenizi sağlamaktadır. Çünkü, başarılı bir operasyon sonucu için ilk etapta yapılan araştırmalar oldukça önemlidir zira araştırılmadan karar verilen ve başlanılan uygulamalardan olumsuz sonuç ile karşılaşma ihtimaliniz her daim bulunmaktadır.
Cildinize Led ışık Tedavisi

Cildinize Led ışık Tedavisi

Gün geçmesin ki, profesyonel cilt bakım alanında yeni gelişmeler yaşanmasın. Son dönemin yıldızı parlayan uygulamalarında biri de cilt bakım seanslarında kullanılan ışıklar olmaktadır. Peki sizce parlayan bu yıldız sadece dönemsel bir popülariteden mi kaynaklanmaktadır? Kısmen bu şekilde olsada, bu tez için tam anlamı ile doğrudur diyemeyiz.
Işık Dolgusu Uygulamaları

Işık Dolgusu Uygulamaları

Bu işlem bir dolgu uygulaması olduğundan sadece renk eşitsizliği, morluk vs gibi durumlarda değil; aynı zamanda göz çevresinde yer alan çizgiler ve eşitsizliklerde de tercih edilmektedir.
İşlem sonrasında herhangi bir yan etki görülmemekle birlikte kısa süreli hafif kızarıklıklara rastlanabilinmektedir. Bu kızarıklıklar kısa bir süre sonra normal halini almaktadırlar, kalıcı değildirler. Ayrıca bu dolgu uygulamaları tek seanslık işlemlerdir. Yaklaşık olarak her bir göz çevresi için 35 daki
Kirpik Perması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kirpik Perması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Son dönemin en çok rağbet gören uygulamalarından biri de kirpik perması işlemleridir. Çoğu kişinin belkide ilk kez duyduğu bu uygulama, aslında uzun zamandır sektörde yerini alan ve danışanların oldukça mutlu bir şekilde, keyifle kullandığı uygulamalardır. Kirpiklerin özel bir perma makarası ile şekillendirildiği ve kirpiklere belirli açılar ile kavis verildiği bu uygulamalar, bir nevi kozmetik kapsamlı estetik işlemlerdir.
Lazer Epilasyon Ne Derece Güvenilirdir

Lazer Epilasyon Ne Derece Güvenilirdir

Lazer epilasyon güvenli midir, sorusu bir çok danışanımız tarafından dile getirilmektedir hala. Ancak bu kapsamda olumsuz sonuç alınan herhangi bilimsel bir araştırmaya rastlanmamıştır şimdiye dek. Olumsuz herhangi gibi bir durumdan bahsedilmediği gibi bir çok araştırma sonucunda da oldukça güvenilir olduğuna dair paylaşımlarda yapılmaktadır.
Microplus İle Yüz Toparlama Uygulamaları

Microplus İle Yüz Toparlama Uygulamaları

Microplus İle Yüz Toparlama Uygulamaları sadece bu kadarla da sınırlı değildir. Cilt üzerinde oluşan kazayağı vb çizgilerin gerilmesinde, kaş düşüklüğünün estetik olarak düzeltilmesinde, gözaltı morluklarının giderilmesinde, yüz bölgesinde oluşan şişlik ve ödemin telafisinde de özellikle tercih edilen bir uygulamadır.
Cilt üzerinde bu tarz sorunlar oluştuğunda, uygun tedavi seçeneği belirlenirken etkisi en uzun süren daha çok tercih edilmektedir. Bu uygulamanın bu derece yoğun bir şekilde
Alın Germe Operasyonları

Alın Germe Operasyonları

Özellikle alın bölgesinde oluşan kırışıklıklar konusunda, alın germe operasyonları mutlak bir ihtiyaç olmaktadır. Alın kırışıklıkları bazı kişiler için önemsiz gibi görünse de, aslında yüz ifadelerinizde oldukça etkili bir ayrıntıdır. Düşünecek olursanız eğer; en mutlu anlarınızdan birinde dudaklarınız tebessüm ederken, kaşlarınızın inanılmaz sinirli duruşu kimi mutlu eder ki? Üstelik bu alın çizgileri sanıldığı gibi sadece yaşlılık etkisi ile ortaya çıkmaz.
Karboksiterapi Cilt Uygulamaları

Karboksiterapi Cilt Uygulamaları

Cilt altına enjekte edilen karbondioksit gazı, burada bulunan dokular tarafından emilerek, absorbe edilmektedir. Karboksiterapi Uygulamaları ile birlikte; cilt altında gerçekleşen mikrodolaşım kapsamında damar genişlemesi artar ve kılcal damarlarda da kan akışı hızlanır. Kan akışının hızlanması ile birlikte, lipotik yani yağ eritici bir etki oluşur.
Kepçe Kulak Operasyonları

Kepçe Kulak Operasyonları

Bilimsel olarak prominent ear deformitesi olarak adlandırılan bu vakalar, birkaç farklı şekilde ortaya çıkabilmektedir. Kulak kepçesinin, şakaklar ile olan olağan açısının artması sonucunda ortaya çıkan görüntü, kepçe kulak tabirini ortaya çıkarmıştır. Temeli anne karnındaki gelişime bağlanan bu sorun, henüz gebelik sürecinde iken oluşması gereken kulak kıkırdak kıvrımlarının istenilen düzeyde gelişmemesi sonucunda ortaya çıkar.
Dudak Estetiği Operasyonu

Dudak Estetiği Operasyonu

Dudak estetiği denildiğinde, dudaklarınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz bir çok sorunun, olması gereken forma getirilmesi söz konusudur. Örneğin bazı kişilerin oldukça ince ve belirsiz dudakları bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda çeşitli uygulamalar sayesinde dudaklar beklenilen görünüme kavuşturulabilmektedir.
Koltuk Altı Terlemesi Tedavisi

Koltuk Altı Terlemesi Tedavisi

Hiperhidroz olarak adlandırılan aşırı koltuk altı terlemesi; insanların hayat kalitesini ciddi derece de düşüren bir sıkıntıdır. Aşırı terleme sorunu tam anlamı ile bir sağlık sorunu veya hastalık olarak nitelendirilmese de, bu sorun ile mücadele edenleri oldukça yıpratan bir durumdur.
Kılcal Damar, Varis Tedavisi

Kılcal Damar, Varis Tedavisi

Varis, genellikle çok ayakta duran kişilerde görülen bir toplar damar rahatsızlığıdır. Ancak Varis Tedavisi mümkün olan bir sorundur. Kılcal damarlar vücutta bulunan kirli kanı kalbe taşımaktadırlar. Ancak kalbe doğru kan taşıma işlemi yer çekiminin tersine yürüyen bir işlem olduğundan, oldukça meşakkatli ve zor bir şekilde ilerler.
Gıdı Bölgesinde Oluşan Deformasyonların Çözümü

Gıdı Bölgesinde Oluşan Deformasyonların Çözümü

Ne kadar kaliteli bir cilt yapısına sahip olsanızda gıdı bölgemizde sorunlar baş gösterebilir ve Gıdı Germe Operasyonlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle ilerleyen yaşla birlikte, vücutta oluşan su kaybınında etkisi ile bu sıkıntılar daha da sık karşılaşılır hale gelmektedir. Yer çekiminin etkisi altındayken, henüz genç yaşlardayken bile karşılaşılan bu sorun ilerleyen dönemlerde daha da fazla sıkıntı yaratmaktadır.
Bu sorunlar karşısında bir çok egzersiz veya sıkılaştırıcı kozmetik ür
Awt-Akustik Dalga Terapisi

Awt-Akustik Dalga Terapisi

Kilo kaybetmek birçok kişi için önemli bir detaydır. Ancak kilo kaybetmekten daha önemli bir detay olan bölgesel zayıflama, maalesef ki çok daha fazla kişi için önem arz etmektedir ve zayıflamaktan daha zor bir süreci kapsamaktadır. Hatta bazı kişiler için adeta imkansız bir terim haline gelmektedir. Çünkü sorun bölgesel zayıflama olduğunda klasik diyetler veya spor, egzersiz gibi yöntemler belirli bir aşamadan sonra yetersiz kalmaktadır. Akustik dalga terapisi, tamda bu nokta da imdadınıza yeti
Yağ Enjeksiyonları İşlemleri

Yağ Enjeksiyonları İşlemleri

Şu anda yağ enjeksiyonları işlemi ile bu istisnai durumların tamamen önüne geçilmektedir. Ayrıca kişinin kendi vücudundaki yağ dokusunun kullanımı söz konusu olduğunda, danışanlar daha bir iç rahatlığı ile kendilerini uzmanlarımıza teslim etmektedirler. Bu gönül rahatlığı biz uzmanları da özgüven konusunda desteklemektedir ve dolayısı ile de karşı konulamaz bir başarı elde edilmesini sağlamaktadır.
Popo Estetiği

Popo Estetiği

Estetik denildiğinde genellikle yüz bölgesi gibi görünebilen alanlar akla gelsede vücut kıvrımlarının belirginleştirilmesi olarak düşünülen operasyonlarla da oldukça sık bir şekilde karşılaşılmaktadır. Özellikle vücut ölçüleri arasında uyumsuzluk hisseden kadınların kalça bölgesinde tercih ettiği bu operasyonlar sayesinde, vücut ölçülerini tamamlayan uyumlu, dar, dik veya yuvarlak kalçalara sahip olmak istemesi oldukça doğal bir durumdur. Bazen genetik olarak doğuştan gelen özelliklerin etkisi i
Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Her ne kadar çabalasakta yılların etkisi, vücudumuzda belirli yerlerden kendini ele vermektedir. Bu belirtilerin en sık karşılaşılanı da, göz kapağı üzerinde oluşan deformasyonlardır. Özellikle üst göz kapağı üzerinde oluşan ve cilt fazlalığı sebebine bağlı olarak gelişen katlantılar, ne kadar fit bir vücuda veya pürüzsüz bir cilde sahip olursanız olun
yaşınızın sahip olduğu rakamları ele vermektedir.
Yara İzi Tedavisi

Yara İzi Tedavisi

Geçmişte başınıza gelen olayların, bazen bilerek ve isteyerek bazen ise tamamen kaza sonucu oluşan yaralanmaların izlerini bir ömür üzerimizde taşımak can sıkıcı bir durumdur. Sizce de öyle değil mi? Bazen de daha önce geçirilmiş operasyonlar sonucu cilt üzerinde belirli izler oluşur, kişiler çoğu zaman bu izlerden de rahatsız olur ve kurtulmak ister. İşte yara izi tedavisi olarak adlandırdığımız bu operasyonlar tamamen yukarıda saydığımız ve benzer şekilde oluşmuş sıkıntıları çözmek adına yapıl
Çene Estetiği Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Çene Estetiği Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Çene Estetiği Konusunda Sizden Gelenler ve Merak Edilenler
Bir kişide güzellik algısı konusunda ilk dikkat çeken şey yüz güzelliğidir. Çünkü ister istemez ilk göz hizasına denk gelen kısım karşımızdaki insanın yüzüdür. Yüz bölgesinde güzelliği etkileyen bir çok uzuv ve ayrıntı bulunmaktadır.
El Estetiği ve Yağ Transferi Operasyonu

El Estetiği ve Yağ Transferi Operasyonu

Güzellik denildiğinde her insanın zihninde farklı bir şema belirir. Bu şemalar her ne kadar birbirinden farklı ise de, sonuç olarak belirgin bir ortak noktası vardır ki, buda, beden güzelliğinin bir bütün oluşturduğudur. Tam anlamı ile estetik bir duruş sergileyebilmek istiyorsanız eğer, tüm ayrıntıları ile bu estetik değerleri taşıyor olmalısınız. Özellikle bayanlar bu estetik bütünlüğe oldukça büyük önem verse de, genellikle el estetiği birçok kişi tarafından ihmal edilen bir detay olarak yer
Bilgisayar Destekli Meme Operasyonları

Bilgisayar Destekli Meme Operasyonları

Bilgisayar Destekli Yöntemlerle Meme Operasyonları Meme operasyonları denildiğinde ilk akla gelen kadınlar olarak düşünülse de günümüzde erkekler arasında da oldukça
Ten Rengi ve Akne Cilt Sorunları

Ten Rengi ve Akne Cilt Sorunları

Ten Rengi ve Akne Cilt Sorunları Ten Rengi Açma Operasyonları Estetik görünümün herhangi bir standardı yoktur. Kişiden kişiye, toplumdan topluma hatta ülkeden
Gamze Estetiği Operasyonu

Gamze Estetiği Operasyonu

Gamze estetiği operasyonları hakkında fiyat bilgisi ve tedavi süreci Estetik dünyasında ki hızlı gelişmelere yetişmek mümkün değil dediğinizi duyar gibiyiz. Özellikle Gamze Estetiği yeniliğini duyduktan sonra
Fue Yöntemini Kimler Tercih Edebilir?

Fue Yöntemini Kimler Tercih Edebilir?

Saç Ekim İşlemlerinde Fue Yöntemini Kimler Tercih Edebilir? Estetik işlemlerde de, diğer bir çok alanda olduğu gibi oldukça hızlı gelişmeler yaşanmakta ve her geçen gün çok daha pratik ve etkili yöntemler ortaya konmaktadır. Fue Yöntemi de, bu gelişmeler içerisinde yer alan ve oldukça popüler
Vaser Liposuction

Vaser Liposuction

ccTeknolojinin birçok alana bu derece hızlı giriş yapması, insanlık açısından da oldukça faydalı bir şekilde seyretmektedir. Tabii ki, estetik
No Makeup Doğal Makyaj

No Makeup Doğal Makyaj

No Makeup Doğal Makyaj Son dönemlerin trend uygulamalarından biri haline gelen, No makeup makeup uygulaması yani yokmuş gibi makyaj yapmanın en gözde ipuçlarını öğrenmek sizide heyecanlandırıyor mu? Makyaj yapmak kişiden kişiye değişen bir olgu, dolayısıylada göreceli bir kavramdır. Kimi insan oldukça belirgin, ışıltılı makyajlardan hoşlanırken, kimi için makyaj kelimesi tek bir rimel veya tek bir parlatıcıdan ibaret olmaktadır. Makyaj yapmanın amacı aslında temelinde, daha güzel
Kirpik Lifting İle Her Daim Etkili Bakışlar

Kirpik Lifting İle Her Daim Etkili Bakışlar

Kirpik Lifting İle Her Daim Etkili Bakışlar Son dönemde bakım ve güzellik konusunda oldukça büyük beğeni kazanan ve kolaylık sağlayan gelişmeler yaşanmıştır. Özellikle kalıcı makyaj tarzında olan bu yeniliklerden
Traşsız Saç Ekimi

Traşsız Saç Ekimi

Traşsız Saç Ekimi Merkezi Giderek artan kellik sorunundan şikâyetçi iseniz sizler de Traş olmadan saç ekimi ile bu sorununuzdan
Erkeklerde Burun Estetiği

Erkeklerde Burun Estetiği

Erkeklerde Burun Estetiği Başlığı ilk okuduğunuzda estetik uygulamalarında cinsiyeti olur mu diye düşünmüş olabilirsiniz.
Elmacık Kemiği Estetiği ve Operasyonu

Elmacık Kemiği Estetiği ve Operasyonu

Elmacık Kemiği Estetiği ve Operasyonu Güzellik algısı her ne kadar kişiden kişiye değişen bir olgu olsa da, yinede belirli kalıp güzellik kriterleri bulunmaktadır.
Vaser Liposuction 2018 - 2019 Fiyatları

Vaser Liposuction 2018 - 2019 Fiyatları

Vaser Liposuction, 2018 - 2019 Fiyatları Son dönemlerde estetik uygulamaları oldukça yaygın şekilde karşılaşılan işlemlerdendir. Herhangi bir dalda estetik ameliyat konusunda
Sakal ekimi istanbul

Sakal ekimi istanbul

Sakal ekimi istanbul ve çevresinde aradığınız klinik artık en güzel donanım cihazlar ile sizlerle her konuda tamamen sorun çözücü odaklı çalışmaktayız. Ayrıca 2019 sakal ekimi fiyatları
Bakırköy Dermapen Fiyatları

Bakırköy Dermapen Fiyatları

Bakırköy Dermapen Fiyatları Yıllar hayatınıza ve her geçen an yeni tecrübeler ve farkındalıklar kazandırsada, bu kazanım belirtilerini cildiniz üzerinde görmek pek mutlu hissettirmeyecektir kendinizi muhtemelen
Aquaxyl uygulamaları

Aquaxyl uygulamaları

Aquaxyl uygulamaları Aquaxly, mikrojelatin bazlı olup, vücut ile uyumlu bir çeşit çözeltidir. Sıvı bir forma sahiptir. Uygulanma amacı genellikle
Kalıcı Dudak Dolgusu Permalip

Kalıcı Dudak Dolgusu Permalip

Kalıcı Dudak Dolgusu Permalip Yüz ifademizin en net şekliyle anlaşılabilmesi için burun ve dudaklar, sanıldığından çok daha önemli bir rol üstlenmektedirler. İfadelerin
Ataköy Güzellik Merkezi, ataköy ve çevresi  güzellik salonları

Ataköy Güzellik Merkezi, ataköy ve çevresi güzellik salonları

Ataköy Güzellik Merkezi Güzellik her dönemde insanın ilgisini çeken önemli bir algıdır. Ancak bu algı her dönemde aynı kriterlerle devam etmemektedir ne yazık ki
Kılcal Varis Nedir Nasıl Geçmektedir

Kılcal Varis Nedir Nasıl Geçmektedir

Kılcal Varis Nedir Nasıl Geçmektedir Bu rahatsızlıkta diğer bir çok sağlık sorunu gibi erken müdahalenin önemi büyük olsa da geç kalındığı takdirde herşey bitmiş değildir. Dolayısıyla çok aciliyet barındıran
Kollajen Yatağı Uygulaması

Kollajen Yatağı Uygulaması

Kollajen Yatağı Uygulaması Güzellik merkezleri sayesinde kendimize sıkıntı yarattığımız bir çok konu hakkında çok  kolay bir şekilde başarılı sonuçlar
Topuk Dikeni Tedavisi

Topuk Dikeni Tedavisi

Topuk Dikeni Tedavisi Topuk dikeni toplumda sıkça dile getirilen bir rahatsızlıktır. Topuk dikeni dediğimizde aranızda mutlaka aa uzun süredir mücadele ediyorum diyenler olabileceği gibi, kendi hayatında bu sorunu yaşamamış olsa da çevresinde
Ütüleme Lazer Yöntemi

Ütüleme Lazer Yöntemi

Ağrısız Epilasyonda Son Teknoloji Ütüleme Lazer Yöntemi Lazer yöntemleri ile ilgili her dönemde olumlu ve olumsuz bir çok soru ile karşılaşılmıştır. Bu sorular en güvenli
Lenf Drenaj Masajı

Lenf Drenaj Masajı

Lenf Drenaj Masajı Son dönemlerde hızlı bir popülarite yakalamış olan bu masaj türünde, vücudunuza olağan dışı bir basınç uygulanmaktadır. Uygulanan bu basıncın amacı, vücudunuzda bulunan venöz ve lenflere ait dolaşım sistemine
Florya da Güzellik Merkezi

Florya da Güzellik Merkezi

Florya da Güzellik Merkezi Hayat her geçen gün yepyeni bir düzene girmekte ve geçmişte lüks olan bir çok ayrıntı günümüzde en çok ihtiyaç duyulan detay halini almaktadır.
Lipödem Belirtileri ve Tedavileri

Lipödem Belirtileri ve Tedavileri

Lipödem Belirtileri ve Tedavileri Lipödem sorunu bir çok kişi tarafından ilk kez duyuluyor olsa da, azımsanmayacak oranlarda mücadele eden kişilerde bulunmaktadır. Özellikle bacaklarda oluşan bu sorun nadiren de olsa kollarda da yer edinebilmektedir.
Kaz Ayağı Çizgilerinde Yeni Yöntem Plazma Enerjisi

Kaz Ayağı Çizgilerinde Yeni Yöntem Plazma Enerjisi

Kaz Ayağı Çizgilerinde Yeni Yöntem Plazma Enerjisi Oldukça güvenli olan bu yöntem göz çevresi gibi oldukça hassas olan bir bölgede bile gayet başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir.
istanbul Saç Ekimi Merkezi

istanbul Saç Ekimi Merkezi

istanbul Saç Ekimi Merkezi Her bir ili ile bambaşka dünyalara açılan kapıların anahtarını bizlere sunan güzel ülkemizde Istanbul un yeri bir bambaşkadır elbette. Tarih kitaplarında medeniyetin beşiği olarak nitelendirilen bu güzel şehir de bambaşka kültürlerden
Lazer Uygulaması İle Tüylerin Sarartılması

Lazer Uygulaması İle Tüylerin Sarartılması

Lazer Uygulaması İle Tüylerin Sarartılması Ancak, bu demek değildir ki bu yöntemler ile kıl köklerinizden %100 kurtulacaksınız. Epilasyon dünyası her ne kadar hızlı bir gelişme kat etsede
Merter de Kaliteli Bütçe Dostu Güzellik Merkezi

Merter de Kaliteli Bütçe Dostu Güzellik Merkezi

Merter de Kaliteli Bütçe Dostu Güzellik Merkezi, Kültürler arası etkileşimin en yoğun yaşandığı illerin en önde gelenlerinden biri de şüphesiz ki Hataydır. Hatay, tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış
Erkeklerde Lazer Epilasyon Uygulamaları

Erkeklerde Lazer Epilasyon Uygulamaları

Erkeklerde Lazer Epilasyon Uygulamaları Epilasyon denildiğinde genelde akla ilk gelen bayanlar olsa da, günümüzde bu konuda artık erkeklerde bayanları yakalamış
Cilt Çatlaklarına Kalıcı Tedavi

Cilt Çatlaklarına Kalıcı Tedavi

Cilt Çatlaklarına Kalıcı Tedavi Cilt çatlakları çeşitli sebepler sonucunda vücudun farklı bölgesinde ve deri altında oluşan, genellikle derideki gerilmeler sonucunda ortaya çıkan yırtıklardır. Bu yırtıklara sebep olan birçok farklı faktör bulunsa
Green Peel Uygulaması

Green Peel Uygulaması

Green Peel Uygulaması Bu yöntemi çoğu kişi ilk kez duyuyor olsa da; günümüzde tüm dünyada uygulanan ve yaklaşık olarak 50 yıllık bir geçmişe sahip olan ve oldukça başarılı sonuçlar
Şişli Güzellik Merkezi

Şişli Güzellik Merkezi

Şişli Güzellik Merkezi Her bir ilçesi adeta ayrı bir şehir haline gelen ve şiirlere konu olan eşsiz güzelliklere sahip ilimiz İstanbul; görenleri kendisine hayran
Genler Yaşlanmayı Nasıl Etkiler?

Genler Yaşlanmayı Nasıl Etkiler?

Genler Yaşlanmayı Nasıl Etkiler? Tüm canlılar yıllar ilerledikçe yaşlanır ve yaşlılık birtakım belirtileri de beraberinde getirir. Yıllar içerisinde meydana gelen bu değişimler ile yaşlanmak genetik teorisine göre kişilerin genlerinde zaman içerisinde
Cilt Beyazlatma Estetiği Nedir Ve Nasıl Uygulanır?

Cilt Beyazlatma Estetiği Nedir Ve Nasıl Uygulanır?

Cilt Beyazlatma Estetiği Nedir, Ve, Nasıl Uygulanır? Son zamanlar içerisinde özellik ile de bayanlar arasında merak edilen noktalardan bir tanesi olarak yer alan durum cilt beyazlatma

contact
Bu sitede çerezler kullanılıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul ediyorsunuz.Kabul Ediyorum
Çerezler hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız
X
logo
Asli Tarcan Saç Ekim Merkezi
www.aslitarcanhairclinic.com X